Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN
Nouveauté Promotion

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Royal Queen Seeds

Prix TTC 33,60 PLN

Précédemment 42,00 PLN -20%

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Bez wątpienia, Royal Gorilla to jedna z najbardziej budzących zainteresowanie odmian pochodzących z USA, która szybko zyskuje popularność wśród amerykańskich koneserów.

Jednakże jej odkrycie było zupełnie przypadkowe. Dwóch hodowców z USA, Joesy Whales i Lone Watie, odkryli tę odmianę, po tym jak rośliny Joesy'ego, Chem Sis, przypadkowo zapyliły jego Sour Dubb.

Nie wiadomo dokładnie dlaczego Lonie zachował kilka nasion, gdy Joesy je wyrzucał, ale wiemy, że później, prawdopodobnie z czystej ciekawości, zasadził je, a z ziemi wyrosła wspaniała Royal Gorilla!

Dwaj zapaleni hodowcy natychmiast zorientowali się, że stworzyli coś niezwykłego, a pierwsze pomiary zawartości THC przekroczyły ich najśmielsze oczekiwania.

Poza oszałamiającą zawartością THC (24-26%), a niektóre z roślin miały nawet nieprawdopodobne 30% - takiego poziomu THC nigdy wcześniej nie zmierzono.

 

Jeżeli chodzi o nazwę, Gorilla Glue, to oficjalnie mówi się o tym, że została wybrana ze względu na nieprawdobnie dużą produkcję żywicy, przez co hodowcy, po dotknięciu nowej rośliny, przyklejali się dosłownie do wszystkiego. Jednakże biorąc pod uwagę super relaksujące zalety rośliny, nazwa Royal Gorilla doskonale pasuje również do stanu, który wywołuje jej zapalenie.

Ze względu na dużą produkcję żywicy, liście pokrywają się dużą ilością włosków, które pięknie błyszczą na słońcu!

 

Niektóre z Royal Gorilla zawierają przeciętnie 24-26%THC, ale niektóre fenotypy, przy umiejętnej uprawie, mogą osiągnąć nawet wyższą zawartość.

 

 

Typ: 50% Indica, 50% Sativa

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie  (do 130cm)

Cykl życia: 8-9 tygodni kwitnienia

Pochodzenie: Sour Dubb x Chem Sis x Chocolate Diesel

THC: Bardzo Wysoki ( 27% )

CBD: Niski

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®