Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Royal Queen Seeds

Prix TTC 36,00 PLN

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Oto niektóre aspekty tego wyjątkowego szczepu wypracowanego przez ekspertów.

Bubble Gum
Pochodzący z Indiany i dopracowany w Holandii szczep indica zasłynął łagodnością i intensywnością haju. Wyraźny słodki smak i zapach tego wielokrotnie nagradzanego szczepu wpływa na smak Bubble Kush Automatic.

OG Kush
Ten coraz bardziej popularny szczep posiada zalety zarówno indica, jak i sativa, a jego intensywny długotrwały efekt stanowi o jego popularności na całym świecie.

Royal Critical Automatic
Royal Critical Automatic jest popularny wśród producentów ze względu na wyjątkowo szybki i łatwy proces uprawy oraz wyjątkową wydajność. Jednakże, ten hybrydowy szczep jest również popularny wśród palaczy ze względu na wyjątkowy smak i satysfakcjonujący haj.

Wersja ta obejmuje doskonałe szczepy, które tworzą roślinę łatwą w uprawie i reprezentującą wyjątkowe walory. Posiada on przyjemnie słodki smak o subtelnie ziemistych nutach oraz silnym, pozytywnym, kamiennym haju.

W przeciwieństwie do tradycyjnych, feminizowanych nasion, takich jak tradycyjne
Bubba Kush i Bubble Kush, automatycznie kwitnące nasiona powodują, że plantatorzy nie muszą się martwić, aby zapewnić 12 godzin bezpośredniego światła dziennie. Dzięki genetycznym elementom szczepu ruderalis, szczep ten zakwita samoczynnie w ciągu siedmiu tygodni, podobnie jak Bubble Gum Automatic lub Bubba Kush Automatic, również cenione przez plantatorów za plony i łatwość upraw.

Hodowane na otwartym powietrzu,
Bubble Kush Automatic dojrzewają w ciągu 7 - 8 tygodni. W szklarniach, dorosłe rośliny osiągają 70 do 100 cm wysokości, na zewnątrz od 100 do 140 cm.

Plony wynoszą od 120 do 170 gramów z rośliny hodowanej na zewnątrz.

Po zbiorze, odmiana ta uzyskuje do
16 % THC. Dominującym efektem tego szczepu jest, wg relacji, euforia i możliwości zwalczania stresu.

Ponieważ konopie te to w 55 procentach Indica, efekty typowej Indica są również zauważalne, włącznie ze zwiększonym apetytem i fizycznym odprężeniem.

Cierpiący na bezsenność używają tego szczepu na sen, jednakże w pełni wykształcony haj nie powoduje letargicznych stanów czy ospałości.

Te wytrwałe nasiona są idealne dla plantatorów, którzy oczekują szybko rosnących roślin o automatycznym kwitnieniu, co nie wymaga takiego wysiłku, jak w przypadku bardziej tradycyjnych, feminizowanych nasion.

Ten hybrydowy szczep ciągle zdobywa nowych zwolenników, nie tylko dzięki prostocie uprawy, ale także przyjemnemu smakowi i solidnym efektom.

 

 

 

 

Typ: 10% Sativa, 55% Indica, 35% Ruderalis

Plon: Średni (do 400g / m2)

Wysokość: Średnie  (do 130cm)

Cykl życia: 7-8 tygodni

Pochodzenie: Bubble Gum x O.G. Kush x Critical Automatic

THC: Wysoki

CBD: Niski

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®