Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN
Promotion Prix promo

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Prix TTC 60,80 PLN

Précédemment 76,00 PLN -20%

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Staliście się wyjęci spod prawa za uprawę i konsumpcję marihuany? Dutch Passion nie podziela tego zdania i z przyjemnością prezentuje wam OutLaw, najwyższej jakości starej szkoły Haze z dominującą Sativą, która spodoba się zarówno początkującym hodowcom, jak i koneserom.

Z wielką uwagą wybrano oryginalne nasiona Haze z banku nasion Dutch Passion mającego ponad 30 lat, w celu stworzenia tej odmiany.

Składa się w 80% Sativy, 20% indica, zawiera 15%-20% THC i jest krzyżówką “Super Haze” z bardzo specjalnym klonem “Amnesia”.

Haj jest silny i szybki z czystym pozytywnym upaleniem uzyskanym dzięki zawartości Sativa i silnemu akcentowi Haze. Smak jest świeży, cierpki silny, przypominający starą szkołę Hazey.

OutLaw rozrośnie się bardziej niż większość odmian, około 50 cm po przejściu w fazę kwitnienia; świetnie nadaje się do uprawy SCROG.

Mimo, że nadaje się do zbiorów już po 9 tygodniach, w pełnym 12 tygodniowym okresie kwitnienia zyska na smaku, obfitości zbiorów i efekcie upalenia.

Dobrze uprawia się w mediach, na przykład w uprawie hydro, gdzie zbiory dochodzą do 500g/m2, co klasyfikuje ją jako odmianę produkującą obfite zbiory.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®