Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Prix TTC 99,00 PLN

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Orange Bud ze swoimi charakterystycznymi pomarańczowymi włosami i powalającym hajem Skunka, stała się jedną z legendarnych odmian Dutch Passion.

Jest to silnie upalająca, dająca obfite zbiory i łatwa w uprawie odmiana Skunka, znana od lat ’80, która od zawsze posiada grupę oddanych fanów.

Dutch Passion zdecydowali się na przygotowanie automatycznie kwitnącej wersji Orange Bud i nazwali ją SnowStorm #2.  

SnowStorm #2 została stworzona przy wykorzystaniu specjalnie kompatybilnej odmiany Ruderalis.

 

Projekt hybrydyzacji nie był łatwy; Orange Bud pozostaje jedną z najlepiej sprzedających się odmian o niezwykłej reputacji, która nie była gotowa na kompromisy.

 

SnowStorm #2 jest przyjemną i dającą satysfakcję odmianą. Przeważnie rożnie na wysokość 60cm, zachowując charakterystyczny dla Indica wygląd.

Grupa testowych palaczy była bardzo usatysfakcjonowania zarówno słodkim smakiem, jak i silnym efektem. Jest to automatycznie kwitnący Skunk, który spełnia oczekiwania wynikające z jego dziedzictwa.

SnowStorm #2 jest wysokiej jakości dodatkiem do naszej kolekcji, wznosi możliwości roślin automatycznie kwitnących na nowe poziomy, również jeśli chodzi o zbiory.

Odmiana ta jest bardzo przez nas polecana. SnowStorm #2 spodoba się szczególnie tym, którzy szukają automatycznie kwitnącej wersji klasycznego Skunka z lat ‘80.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®