Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Prix TTC 79,00 PLN

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

AutoEuforia łączy genetykę oryginalnej fotoperiodycznej Euforii z uważnie wyselekcjonowanym skunkiem automatycznie kwitnącym.  

Euforia to natomiast oryginalna selekcja fotoperiodycznego Skunku z lat ’90, wybrana ze względu na unikalny, euforyczny haj, którego doświadczyło wiele osób.  

Odstresowujące i euforyczne uczucie pozostaje najbardziej docenianą zaletą obu linii genetycznych Euforii, fotoperiodycznej i automatycznie kwitnącej.  

Jest to automatyczna Sativa łagodząca niepokój, zapewniająca dobre samopoczucie, bardzo łatwa w uprawie i zapewniająca obfite zbiory.

AutoEuforia jest zwartą / gęstą odmianą o smaku skunku i słodkim zapachu.  AutoEuforia jest również wydajną odmianą, zarówno pod względem buds, jak i żywicy, dostarcza obfitych zbiorów, zdecydowanie ponad średnią i osiąga około 1 metra wysokości. Przeważnie odmiana jest gotowa do zbiorów po 10-11 tygodniach od wykiełkowania.

Feminizowana AutoEuforia produkuje dużej mocy konopie zapewniające energetyzujący i wesoły haj, który jest jednocześnie odświeżający i odrętwiający.  

AutoEuforia jest świetnym wyborem, jeśli szuka się odmiany, która nie jest trudna w uprawie i jednocześnie zdolna do produkcji najwyższej jakości zbiorów.  

Jest to wytrzymała i silna odmiana, która świetnie nadaje się również dla mniej doświadczonych hodowców.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®