Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Prix TTC 119,00 PLN

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Auto Blackberry Kush jest automatycznie kwitnącą krzyżówką Blueberry, oryginalnej odmiany Dutch Passion z silnie żywiczną odmianą Kush w ciemnym kolorze, pochodzącą z naszego banku genetyki.

Automatycznie kwitnąca Blackberry Kush została wprowadzona na rynek w celu zaoferowania najwyższej jakości odmiany Indica, charakteryzującej się silnym upaleniem oraz świeżym i owocowym smakiem Kush.

Blueberry może czasami, lecz nie zawsze, dominować charakterystyki Kush, dając słodszy i bardziej owocowy smak w połączeniu z silnym ziemistym wpływem Indica z Kush.

Auto BlackberryKush rośnie energicznie, produkując główny kwiat I liczne boczne gałęzie, typowe dla feminizowanej Indica automatycznie kwitnącej.

Większość roślin będzie miała podczas zbiorów kolorowe liście i buds, okazyjnie zwarte i twarde buds mogą przybrać wyjątkowo ciemny kolor.
Auto BlackberryKush przeważnie osiąga około 0,75 - 1 metra wysokości i jest gotowa do zbiorów po około 10 tygodniach od wykiełkowania, w uprawie w cyklu świetlnym 20/4.  

Auto BlackberryKush spodoba się hodowcom, którzy szukają genetyki najwyższej jakości, zdolnej do dostarczenia bardzo żywicznych zbiorów w rozmiarze XL, które zapewnią silne upalenie fizyczne.

Piękna wizualnie, automatycznie kwitnąca Kush produkuje najwyższej jakości efekty, zapewniając jednocześnie wspaniały smak i aromat. Znakomita nowa odmiana automatycznie kwitnąca, bardzo polecana.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®