Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN
Promotion Prix promo

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dinafem

Prix TTC 38,40 PLN

Précédemment 48,00 PLN -20%

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Nasiona marihuany Remo Chemo od Dinafem pochodzą z kooperacji z firmą Remo Chemo, która została wydana w Kanadzie przez światowej sławy Urban Remo.

Ten długo oczekiwany szczep konopi nigdy nie był prezentowany jako materiał siewny, ponieważ był dostępny tylko jako klon.

Ciekawym projektem przeprowadzonym przez dwóch ekspertó w tej dziedzienie, Dinafem Seeds i Urban Remo, znacznie przekroczyła najbardziej wymagające oczekiwania.

Dzięki temu możemy cieszyć się silnym, zrównoważonym i bogatym w THC ( 24% ) szczepem marihuany idealnym również do celów terapeutycznych.

 

Aby stworzyć Nasiona Remo Chemo, zespół Dinafem skrzyżował wstecznie wyjątkowy kanadyjski szczep w celu zachowania i zwiększenia jej już silnej osobowości.

Wybrane oryginalne szczepki pochodziły z rośliny otrzymanej przez skrzyżowanie UBC Chemo (ulubionej genetyki Urban Remo) z regularnym mężczyzną Bubba Kush, klasycznym, silnym i smacznym szczepem.

 

Rośliny Remo Chemo są twarde i kolorowe, z wyglądem Indica.

Produkują okrągłe, grube i niezwykle żywiczne pąki.

Żyjąc w suchym i oświetlonym otoczeniu pod koniec kwitnienia nabierają pięknego fioletowego / prawie czarnego zabarwienia, co czyni je niewiarygodnie atrakcyjnymi.

 

Smak i zapach Remo Chemo są bardzo intensywne. Bogate połączenie Kushy z nutami ziemi, benzyny i pieprzu zalewają pokój tworząc naprawdę miłą sensację.

Jej silny efekt wpływa na całe ciało. Biorąc pod uwagę jej potencjał terapeutyczny, jest świetna dla złagodzenia nudności, wymiotów, bólu i braku apetytu.

Jest idealna do rekreacyjnych zastosowań, niezbędnych dla osób poszukujących emocji.

 

 

 

 

Typ: 65% Indica, 35% Sativa

Plon: Duży (pdo 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 9-10 tygodni kwitnienia

Pochodzenie: Remo Chemo x Remo Chemo

THC: Wysoki ( 24% )

CBD: Niski

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®