Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN
Promotion Prix promo

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dinafem

Prix TTC 0,00 PLN

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Eksperci Dinafem Seeds skrzyżowali topową Blueberry o szybkim kwitnieniu z odmianą Thai Skunk, hybrydą pochodzącą z Holandii, która łączy jakość odmiany genów Thai z produktywnością Skunk.

Dzięki obecności Blueberry, odmiana Blue Thai kwitnie w osiem tygodni indoor, a zbiory przypadają na 10 października outdoor, co umożliwia jej hodowlę na balkonie, tarasie i oczywiście w szklarni, gwarantując pełny sukces.

Jest dość odporna na pleśń, z jednej strony dlatego, że jest odmianą szybko kwitnącą i krócej jest narażona na wilgoć, a z drugiej strony dlatego, że dwa skrzyżowane genotypy są same w sobie odporne na pleśń.

 

Smak Blue Thai jest słodki z lekką kwaśną nutą typową dla Thai, jednak zawsze zdominowany przez owocową słodycz typową dla Blueberry.

Obficie wytwarza żywicę w drugiej połowie okresu kwitnienia, a jeśli temperatura w ciągu nocy spadnie wystarczająco, liście i kwiaty nabierają zabarwienia fioletowego i purpurowego, to prawdziwa rozkosz dla oczu.

Prawdziwa mistrzyni Blue o dużej wydajności i w smaku mistrzyni wśród mistrzyń, a stosując uprawę organiczną outdoor, otrzymuje się najlepsze rezultaty.

 

 

 

 

Typ: 50% Indica, 50% Sativa

Plon: Bardzo Duży (ponad 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 7-9 tygodni kwitnienia

Pochodzenie: Blueberry x Thai Skunk

THC: Wysoki

CBD: Niski

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®