Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Contenu du panier:

Total: 0 PLN

Fabricant: zobacz wszystkie produkty producenta Dinafem

Prix TTC 32,00 PLN

Avant d'ajouter au panier, sélectionnez:

Unité de mesure: szt

Ajouter au panier

» Comparer

Po pięciu latach selekcji i krzyżowania automatycznie kwitnących odmian, Dinafem Seeds zdobyli ogromne doświadczenie, które pozwoliło im skrzyżować najlepsze geny Auto, a następnie wybrać spośród nich jedynie najlepsze połączenia.

Skrzyżowali ich najlepsze odmiany Cheese Autoflowering z nową linią Blueberry Auto.

Wynik jest nie do pobicia: smak jest niewiarygodnie intensywny, typowy dla Cheese, który doskonale łączy się z owocową nutą Blueberry.

Smak suchej trawy, automatycznie kwitnącej odmiany, nie jest niczym innym jak złym snem dla tej odmiany, będącej piękną damą o przenikliwym aromacie i o egzotycznych kolorach.

Jej aromat to połączenie zapachów owoców leśnych i sera typowego dla Cheese. Jej smak jest silny i słodki, z końcowym posmakiem typowym dla Cheese.

Oprócz wyśmienitego smaku, obficie wytwarza lepką żywicę, idealną do uzyskiwania haszyszu o intensywnym smaku jagód i sera.

W odpowiednich warunkach hodowli, łatwo osiąga 1,2 m wysokości, i po zaledwie 10 tygodniach uprawy jest gotowa do zbioru.

To prawdziwa rozkosz dla zmysłów, którą możesz się delektować na balkonie, tarasie, w szklarni, guerrilla lub na uprawie indoor.

 

 

 

 

Typ: Głównie Indica

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 9-10 tygodni

Pochodzenie: Cheese Auto x Blueberry Auto

THC: Wysoki

CBD: Niski

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®