Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN

Manufacturer: See all products from this manufacturer Royal Queen Seeds

Total Price 39,00 PLN

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Stress Killer to automatycznie kwitnąca odmiana konopi wyprowadzona specjalnie aby zaoferować użytkownikom jasny, funkcjonalny i pozwalajacy się skoncentrować high.

Poprzez połaczenie genetyki Lemon Haze x Juanita la Lagrimosa x Ruderalis, Royal Queen Seeds stworzyli wyraźnie cytrusową hybryde, zdolną do wytworzenia obfitych plonów.

Stress Killer łączy w sobie ostry cytrynowy smak z mentalnie unoszącym efektem Lemon Haze'a, właczając w to subtelny ton i wysoką zawartość CBD, którymi poszczycic się możę Juanita la Lagrimosa.

Krzyżując to potomstwo dalej z odpowiednim, najlepszym przedstawicielem Ruderalis udało im się stworzyć jedną z naszych najczystszych i skupiających umysł odmian dotychczas.

 

Nadając się zarówno do uprawy indoor jak i outdoor, Stress Killer jest wyjątkowo wszechstronną odmianą konopi, zdominowaną przez część swojej linii rodzicielskiej pochodzącej z linii Sativa.

Uprawiana indoor, z reguły osiąga wzrost pomiędzy 90-140cm, od nasiona do zbiorów w niecałe 11 tygodni. Pod koniec tego okresu, jest zdolna wyprodukować zbiory nawet w wysokości 500g/m² w zależności od techniki uprawy.

 

Outdoor, Stress Killer ma potencjał pójść nieco dalej, szczegolnię jesli rośliny uprawiane są w ciepłym, słonecznym klimacie. W tej sytuacji może osiagać wzrost w granicach 120-160cm.

Rosliny będą gotowe w czasie krótszym niz 11 tygodni od momentu zasiania nasion, mogąc wytworzyc nawet do 160g z rośliny w podzięce za Twój czas i włożony wysiłek.

 

Kwiaty, które Stress Killer produkuje, mają intensywny aromat cytryn i haze'a, zawdzięczając to rodzicom mającym dominujący cytrusowy smak.

Jak sama nazwa wskazuje, efekt który wywołuje jest świetny w łagodzeniu kłopotów i zmartwień, które mogą bawić się z Twoim umysłem, w ich miejsce wytwarzajach czysty i pomagający się skupić high, wyciągający Cie z rozproszeń i pozwalający kontynuować dzień. Stress Killer ma zawartość THC na poziomie 11% w połaczeniu z wysoką zawartością CBD.

 

Jeśli szukasz lekkiej cytrusowej odmiany, która można cieszyć sięna przestrzeni dnia, to Stress Killer jest świetnym wyborem. Nie zawiedzie Cie.

 

 

 

Typ: 60% Sativa, 30% Indica, 10% Ruderalis

Plon: Średni (do 400g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 10-11 tygodni

Pochodzenie: Lemon Haze x Juanita la Lagrimosa x Ruderalis

THC: Średni ( 11% )

CBD: Wysoki ( 9% )

 

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®