Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Royal Queen Seeds

Total Price 23,20 PLN

Previously 29,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Honey Cream (Royal Caramel) ma intensywny, słodki cukrowy, prawie karmelowy aromat. Smak, nie tak bardzo jak aromat, jest wciąż słodki i ziemisty.

Dzięki swojej złożonej genetyce, rośliny mogą różnić się lekko w smaku i zapachu, zawsze obecny jest jednak słodki, karmelowy aromat, dominujący resztę.

Rośnie jak klasyczna Indica – mała i rozłożysta z ogromnymi, gęstymi I oblepionymi żywicą buds. Efektem, jak można się spodziewać po Indica, jest ciężkie, relaksujące upalenie.

Idealna do odprężenia, wielu użytkowników medycznych używa jej do łagodzenia fizycznych dolegliwości. Wszystko to sprawia, że Honey Cream jest idealną odmianą dla miłośników Indica.

 

Po rozpoczęciu kwitnienia, Honey Cream będzie gotowa do zbiorów w 6 do 7 tygodni, ale nie spieszcie się – pozwólcie jej dojrzeć, a w nagrodę uzyskacie pełne mocy zbiory.

W uprawie indoor daje przeważnie około 500 gram zbiorów na metr kwadratowy, pod lampami 600 Watt. Doświadczeni hodowcy uzyskują do 650 gram na metr.

W uprawie outdoor będzie gotowa do żniw we wrześniu, dając od 500 do 650 gram zbiorów z rośliny z rośliny, w zależności od klimatu i warunków.

Teraz z szybszym czasie kwitnienia niż wcześniej!

 

 

 

 

Typ: 65% Indica, 35% Sativa

Plon: Bardzo Duży (ponad 500g / m2)

Wysokość: Średnie  (do 130cm)

Cykl życia: 7-8 tygodni kwitnienia

Pochodzenie: BlueBlack x Maple Leaf Indica x White Rhino

THC: Wysoki ( 16% )

CBD: Średni

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®