Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Royal Queen Seeds

Total Price 28,80 PLN

Previously 36,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Ten apetyczny cud genetyki wyrasta na silną roślinę dającą wczesne zbiory. Wszyscy uprawiający ją będą zachwyceni łatwością i szybkością produkcji.

Podstawą do jej stworzenia były starannie dobrane szczepy OG Chocolate Thai i pierwszorzędny Cannalope Haze.

Ta hybryda ma niską odporność na pleśń, więc należy szczególnie uważać w w początkowej fazie rozwoju.

Materiał pozyskany z tego szczepu najlepiej palić po południu, kiedy to swobodny umysł może osiągnie wyraźny haj i szczyty intelektualnych możliwości.

Kupno nasion Chocolate Haze zapewni dostatnie plony i silny efekt.

Energetyczne poczucie euforii trwa mniej więcej 1-2 godziny, a następnie odpuszcza, pozostawiając Cię świadomym i wyczulonym na otoczenie.

W razie palenia w samotności, mogą pojawić się pytania i inspiracje. Szczepy Haze są zwykle uważane za zioło o największej mocy.

Chocolate Haze to odmiana medycznej marihuany przeznaczona przede wszystkim dla osób cierpiących na chroniczna depresję, dzięki niej chorzy będą podniesieni na duchu i radośni.

Pomaga ponadto przy różnych dolegliwościach medycznych. Regularne stosowanie tego szczepu pomaga w dużym stopniu ograniczyć zapalenie stawów, ADD/ADHD, bóle stawów, stres i migreny.

Roślina ta ma swoje korzenie genetyczne w Tajlandii i szybko wytwarza kwiaty.
Nasiona Chocolate Haze będą się rozwijać w mieszance gleby i hydro, należy jednak pamiętać o zachowaniu przestrzeni niezbędnej dla dużej rośliny. Palenie kwiatów przyciągnie wiele osób, ale również sama roślina to coś, co naprawdę przykuwa wzrok! Będzie rozrastać się we wszystkich kierunkach, pochłaniając przestrzeń.

Szczep
Chocolate Haze należący do rodziny Haze charakteryzuje zdecydowana dominacja Sativy. Jest to w 95 % Sativa i w 5 % Indica.

Szczepy Haze początkowo były uprawiane w Kalifornii w latach 70. ubiegłego wieku, po czym zostały udostępnione na całym świecie i spopularyzowane w Amsterdamie.

Chocolate Haze ma do 20 % zawartości THC i zapewnia bardzo potężny haj, nawet dla najbardziej doświadczonych palaczy.

Dym przy paleniu
Chocolate Haze określa się jako owocowy, lekki, z mocnym aromatem czekolady. Będzie utrzymywać się w powietrzu i tańczyć w całym pokoju.

Jak twierdzą osoby stosujące Chocolate Haze, odczucia, jakie towarzyszą paleniu, można pokrótce przyrównać do nostalgii z lat 80. ubiegłego wieku, kiedy to pozwalali łagodnemu dymowi wypełnić płuca, jednocześnie czując na języku delikatny posmak czekolady.

 

 

 

 

Typ: 5% Indica, 95% Sativa

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie  (do 130cm)

Cykl życia: 9-10 tygodni kwitnienia

Pochodzenie: OG Chocoloate Thai x Cannalope Haze

THC: Wysoki ( 20% )

CBD: Niski

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®