Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN

Manufacturer: See all products from this manufacturer Royal Queen Seeds

Total Price 36,00 PLN

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Największym minusem odmian Sativy, takich jak Amnesia, jest długi okres kwitnienia, około 12 tygodni, choć niektóre fenotypy potrzebują aż 20 tygodni. To po prostu za długo dla wielu hodowców.

Wyrasta również na wysoką roślinę, co może być kolejnym minusem dla hodowców z ograniczoną przestrzenią do uprawy.

Automatycznie kwitnącaOriginal Amnesia powstała w celu rozwiązania tych problemów.

Oferuje ten sam euforyczny haj i pikantny słodki smak oryginalnej Amnesia, lecz ze zdecydowanie zredukowanym okresem wzrostu i w znacznie mniejszej formie.

Oznacza to, że może być hodowana przez wszystkich tych, którzy wcześniej nie mieli do tego warunków.

W uprawie indoor będzie potrzebowała tylko 80 dni od wysiewu do zbiorów. W tym czasie rozrośnie się znacznie, zwłaszcza w porównaniu z innymi odmianami automatycznie kwitnącymi.

Jest to głównie charakterystyka dominującej Sativy – wysoka roślina z szerokimi liśćmi i długimi buds. Automatycznie kwitnąca Original Amnesia jest krzepką rośliną, która może osiągnąć wysokość 80-150cm.

Ta automatycznie kwitnąca odmiana z dominacją Sativy, jak oryginalna Amnesia, daje obfite zbiory i wysokiej jakości buds.

Lubi być dobrze odżywiona, ale uważajcie, żeby nie przesadzić z nawozami, bo tak jak Haze, może być wrażliwa na odżywki.

Po 80 dniach wzrostu i kwitnienia, uzyskacie dobre zbiory, średnio około 40 gram i do 150 gram w idealnych warunkach. Roślina produkuje długie buds w kształcie lisiej kity, o słodkim, lekko pikantnym aromacie.

W sumie ma ona aromat, smak i efekt klasycznej Amnesia. Amnesia Haze Automatic jest idealną odmianą automatycznie kwitnącą dla miłośników Haze.

 

 

 

 

Typ: 50% Sativa, 20% Indica, 30% Ruderalis

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 11-12 tygodni

Pochodzenie: Amnesia Haze x Ruderalis

THC: Wysoki

CBD: Średni

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®