Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dutch Passion

Total Price 103,20 PLN

Previously 129,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

White Widow to klasyk, odmiana, która zdobyła niezliczoną ilość nagród, ma reputację jednej z najmocniejszych odmian, jakie kiedykolwiek zostały stworzone.

Genetycy Dutch Passion bardzo intensywnie pracowali nad tą potężną, pełną wigoru odmianą aby wyselekcjonować i ustabilizować jej najlepsze cechy.

Efekt ich pracy to legendarna, bardzo pożądana odmiana, pokryta kryształkami żywicy, która produkuje dużą ilość najwyższej jakości topów.

 

White Widow od Dutch Passion jest bardzo stabilna i łatwa w uprawie niezależnie od wybranej metody.

Jakość i stabilność jest szczególnie wyraźna w feminizowanej wersji, która stała się bestsellerem i wyznacza standard, któremu dorównać usiłują pozostałe firmy.

 

Feminizowana White Widow od Dutch Passion została udoskonalona wiele lat przed powstaniem większości istniejących dzisiaj firm produkujących nasiona.

Dzięki temu wielu prawdziwych wielbicieli White Widow nie ma nic przeciwko zapłaceniu trochę więcej, aby dostać autentyczne geny F1 White Widow z lat osiemdziesiątych, o autentycznym zapachu, smaku i ekstremalnym haju, którego nie da się pomylić z żadnym innym.

 

Oświadczamy że jest to jedna z niewielu oryginalnych wersji, jakie dostępne są na rynku i wiemy że nigdy się na niej nie zwiedziesz.

 

Dzisiaj wiele firm oferuje nasiona White Widow, jednak wiele z nich to tylko odległe imitacje oryginału.

White Widow od Dutch Passion pokazuje wszystkie oryginalne cechy tej odmiany. Intensywny, ostry aromat, niesamowity wigor uzyskany ze skrzyżowania jej Brazylijskich i Indyjskich rodziców i szalenie potężny haj, który budzi respekt i uwielbienie.

Nazwa ‘Biała Wdowa’ pochodzi od żony jednego z oryginalnych breederów tej odmiany, która stwierdziła że ta odmiana kompletnie zrujnowała ich małżeństwo.

Nasi klienci uwielbiają oryginalną White Widow od Dutch Passion i informują nas że osiągają wyśmienite efekty indoor, outdoor (w cieplejszych klimatach) i w szklarniach. Polecamy również zamężnym!

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®