Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dutch Passion

Total Price 92,80 PLN

Previously 116,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Dutch Passion z dumą prezentuje nieautomatycznie kwitnącą wersję legendarnej odmiany Think Different.

Think Fast® została stworzona poprzez skrzyżowanie Think Different AutoFem ze specjalnie wybranymi szczepkami klasycznej odmiany Dutch Passion, Power Plant ® w poszukiwaniu nowej genetyki AutoFem.

Pierwsze pokolenie, które przeważnie jest wykorzystywane do dalszego rozmnażania, pozostawiono do zakwitnięcia i z zaskoczeniem zaobserwowano wyjątkowo dobre rezultaty.

Po skrzyżowaniu odmiany automatycznie kwitnącej z tradycyjną odmianą fotoperiodyczną, żaden z potomków nie jest automatycznie kwitnący.

Genetycy z Dutch Passion odkryli, że te nieautomatycznie kwitnące rośliny, które posiadają recesywne geny automatycznie kwitnące, są zdecydowanie szybsze we wzroście niż ich fotoperiodyczni rodzice.

Think Fast® wciąż potrzebuje 12/12 systemu naświetlania, by zacząć kwitnąć, lecz wyrasta na większą i wyższą roślinę, w krótszym czasie.

Dzięki tej charakterystyce możliwa stała się uprawa dużych, pełnych mocy, fotoperiodycznych odmian z prawie taką samą szybkością, jak w przypadku odmian automatycznie kwitnących.

Think Fast® może być uprawiana outdoor i indoor i osiągnie wysokość odmiany fotoperiodycznej, lecz będzie gotowa do zbiorów kilka tygodni wcześniej.

Think Fast® odziedziczyła zdolność dawania ogromnych zbiorów po naszej klasycznej odmianie Power Plant i jest prawie tak szybka i łatwa w uprawie jak legendarna Think Different

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®