Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dutch Passion

Total Price 88,00 PLN

Previously 110,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Orange Hill Special jest wyjątkową selekcją Orange Skunk, nowym członkiem rodziny ‘Orange’. Została stworzona z genetyki odmian Orange Bud i Californian Orange, kochanych i docenianych już od lat ‘80.

Hodowla objęła 6 pokoleń, aby zapewnić stabilny i silny Orange Skunk z wieloma pomarańczowymi włosami podczas zbiorów, zapewniający bogate żniwa i cytrusowy smak.

 

Odmiana ta składa się w 50% z Indica w 50% z Sativy z THC na poziomie 21%, co zapewnia wysoki haj z przyjemnym relaksującym upaleniem ciała. 

Rośliny Orange Hill Special przeważnie pozostają niskie, około 1 metra, z wieloma lepkimi buds na bocznych gałęziach. Jest to najbujniejsza i dająca najbogatsze żniwa roślina z rodziny Orange. 

Początkowo należy uważać z nawożeniem, które może stać się intensywne w fazie kwitnienia. Roślina potrzebuje około 8-9 tygodni do zbiorów. 

W uprawie outdoor w ciepłych klimatach jest gotowa do zbiorów w połowie października (połowa kwietnia na południowej półkuli).

Żniwa są bogate i zapewniają ponad 450 g z dobrze wyhodowanej rośliny. Polecamy ją gorąco fanom rodziny Orange i wszystkim tym, którzy szukają wyjątkowej odmiany dającej duże zbiory.

Wystarczy powiedzieć, że została ona stworzona i wyhodowana przez hodowcę, który ma na swoim koncie takie hity jak Power Plant, The Ultimate, Skunk #11, Euforia czy Master Kush.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®