Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dutch Passion

Total Price 78,80 PLN

Previously 98,50 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Oryginalny Durban Poison od Dutch Passion, jest klasyczną odmianą outdoor i indoor, dość wytrzymałą do uprawy na północnych/południowych szerokościach geograficznych.

Została sprowadzona do Holandii z Południowej Afryki i wyhodowana w latach ‘70. Z każdym pokoleniem Durban Poison zwiększał swą odporność na wiatr i deszcz z północnej Europy.

Podczas procesu uprawy, zostały skrzyżowane z Durbanem nieznane genetyki Indica.

Durban może początkowo pokazać styl dzikiej Indica, lecz podczas wzrostu wychodzi dominacja Sativy i z długimi kwiatami wśród wąskich liści w stylu Sativy.  

Durban Poison jest gotowy do zbiorów po 8-9 tygodniach uprawy indoor. Outdoor może osiągnąć 2-3 metry wysokości, a zbiory zaczynają się na początku jesieni. 

Mając wystarczająco miejsca na korzenie, Durban rozwija silne odgałęzienia, które wytwarzają ciężkie, pełne żywicy kwiaty. Rozwój rośliny, wygląd zbiorów oraz energetyzujący i ożywiający haj, są typowe dla Sativy.

Durban Poison ma pikantny, mieszany smak z nutami anyżu, lukrecji i goździków. Buds są często ciemnozielone i odporne na pleśń i szkodniki. Bardzo silny i zapewniający dobre zbiory.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®