Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dutch Passion

Total Price 111,20 PLN

Previously 139,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

ComPassion jest odmianą z dominującą Sativą, bogatą w CBD. Powstała z krzyżówki odmiany nepalskiej z Sativą bez nazwy. Jest to pierwsza, niezależnie wyhodowana przez Dutch Passion odmiana bogata w CBD.

Przeważnie zawartość zarówno CBD, jak i THC plasuje się na poziomie 7-12%.  Rośliny rosną na średnią wysokość i oferują średnie/obfite zbiory  żywicznych i aromatycznych konopi. Końcówki liści wyglądają jak długie, cienkie palce.

Mimo iż jest to odmiana bogata w CBD, niektórzy użytkownicy notują silne efekty ComPassion. Konopie (lub koncentraty) wyprodukowane z tej odmiany powinny mieć stosunek THC:CBD wynoszący 1:1

Pomimo, że
ComPassion została opracowana przede wszystkim jako odmiana dla użytkowników medycznych, Dutch Passion uzyskali pozytywne opinie również od użytkowników rekreacyjnych, którzy docenili wolne od paranoi, silne upalenie fizyczne, bez mocnego haju THC. Jest to łagodne, pozbawione niepokoju, długotrwałe doświadczenie, które pozwala na normalne funkcjonowanie i jednocześnie odczuwanie ulgi i spokoju.

ComPassion jest godną zaufania odmianą konopi bogatych w CBD, posiadającą dobre opinie klientów i bardzo przez wszystkich polecaną.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®