Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dutch Passion

Total Price 119,00 PLN

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

StarRyder jest produktem powstałym w wyniku bardzo udanego projektu Dutch Passion i Joint Doctora. Współpraca trwała kilka lat i jej owocem jest ta wybitna odmiana AutoFem.

Wyjątkowy klon Isis z banku Dutch Passion, Sativa z pierwszej klasy "hajem", został skrzyżowany przez Joint Doctora z jedną z jego najlepszych odmian automatycznie kwitnących z dominującą Indicą.

Rezultatem jest pełna mocy odmiana AutoFem. Pierwszy człon nazwy nawiązuje do wyjątkowej jakości i efektu godnych prawdziwej gwiazdy.

Drugi człon nazwy nawiązuje do Joint Doctora, pioniera w uprawie odmian automatycznie kwitnących i producenta oryginalnej LowRyder.

StarRyder przypomina kształtem gęstą choinkę, produkującą duże i pełne żywicy buds. Wyrasta na wysokość około 50cm i daje średnio od 45 do 100 gram zbiorów.

Doświadczeni hodowcy odmian AutoFem mogą zebrać ponad 100 gram z rośliny w uprawie w ziemi lub na kokosie.

Bardzo doświadczeni hodowcy, którzy będą w stanie wyhodować roślinę o wysokości 1m, będą w stanie zebrać ponad 200 gram, przy użyciu metody hydro.

Zawartość THC to około15 - 19% co jest naprawdę wyjątkowe dla odmiany AutoFem. "Haj" jest opisany jako silny i szybko chwytający, a smak łagodny i słodki.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®