Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN
Promotion Great Price

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dinafem

Total Price 35,20 PLN

Previously 44,00 PLN -20%

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Dinachem jest zaawansowaną wersją, w formie nasion, legendarnego i elitarnego klonu ChemDog.

Do jej odtworzenia i zarazem nadania jej nowej mocy, skrzyżowali oryginalną sadzonkę z własną selekcją odmiany Guava Chem, która daje zastrzyk energii i wigoru, zachowując wyśmienity i wyjątkowy smak ChemDog Original.

ChemDog ma niesamowite pedigree, jest w końcu „matką” NYC Diesel, Sour Diesel, OG Kush, i jest również elitarnym klonem, który się usamodzielnił w 1991 na Wschodnim Wybrzeżu USA.

Klon ma 21 lat i zatracił dużo wigoru, dlatego też jego produkcja jest coraz rzadsza, dlatego powstał interesujący projekt połączenia jakości ChemDog, w formie nasion, odzyskując tak oczekiwaną witalność i produktywność

 

GuavaChem, jest ustabilizowaną prawnuczką, pochodzącą od ChemDog, wyhodowaną przez własnego hodowcę przez wiele lat, i jest blisko bycia IBL z Inbreeding Line, linia genetyczna bardzo stabilna i jednolita.

Bardzo przypomina oryginalny klon, ma formę nasiona, co pozwala na zachowanie genetyki przez długi okres czasu, a także umożliwia selekcję najlepszych z nich, aby skrzyżować je z „matką”.

To, co przyciąga uwagę, przy pierwszym spróbowaniu Dinachem ,to jej aromat i smak.

 

Jej smak jest jedyny w swoim rodzaju, ostry i aromatyczny, z nutą cytryny pomieszanej z paliwem i z tłem sosnowych liści.

Możemy być wdzięczni za wzięcie udziało w projekcie, jej twórcy, legendarnemu hodowcy ChemDog, który dostarczył nasiona Guava Chem i selekcyjny klon oraz firmie Dinafem za stworzenie tak genialnego szczepu.

Z tego zbioru nasion wybrano najbardziej stabilne rośliny, o najwyższej jakości, aby skrzyżować je z oryginalnym klonem.

 

 

 

 

Typ: Głównie Indica

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 7-9 tygodni kwitnienia

Pochodzenie: ChemDog x Guavachem

THC: Wysoki

CBD: Niski

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®