Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Shopping Cart Contents:

Total: 0 PLN

Manufacturer: See all products from this manufacturer Dinafem

Total Price 36,00 PLN

Before adding products to your shopping cart, select:

Units of Measure: szt

Add to Cart

» Compare

Nasiona marihuany Cheese XXL Autokwitnąca z Dinafem Seeds to odmiana marihuany autokwitnącej feminizowanej , będącej wynikiem połączenia Exodus Cheese oraz Cheese Autoflowering.

Jest to o wysokiej jakości hybryda, dzięki której możliwe jest uzyskanie z dużą łatowścią szybkich zbiorów o doskonałej jakości.

 

Nasiono cannabis Cheese XXL Autokwitnąca to automatyczna wersja odmiany Cheese. Doskonale nadaje się dla plantatorów wszystkich kategorii i jest to dobra opcja dla początkujących.

Jest to nasiono marihuany, które rozwija się w roślinę średniego wzrostu i dużej mocy, posiadającej duże odległości między rozłęgami i szybkokwitnącej, która wytwarza duże i gęste topy pełne żywicy.

W tej odmianie cannabis znajdziemy z wielką przyjemnością doskonałe cechy aromatyczne i smakowe elitarnego klonu Exodus Cheese.

 

Cheese XXL Auto to odmiana, która przedstawia jednolite cechy, bardzo dobrze dostosowuje się do małych przestrzeni hodowli wewnętrznej i rozwija się optymalnie na zewnątrz w klimatach umiarkowanych/kontynentalnych.

Zaleca się użycie filtrów przeciwzapachowych we wnętrzach i może potrzebować tyczek na koniec kwitnienia w celu podparcia jej ciężkich gałązek obciążonych topami.

 

Nasiono cannabis Cheese XXL Autokwitnąca posiada wyszukany aromat i smak, z nutami świeżych kwiatów, Skunk i lekko pikantnych przypraw.

Jej działanie jest silne, długotrwałe, fizyczne i umysłowe. To doskonała odmiana marihuany do miłego spędzania czasu z przyjaciółmi.

 

 

 

 

Typ: Głównie Sativa

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 10-11 tygodni

Pochodzenie: Cheese x Exodus Cheese elite clone

THC: Wysoki

CBD: Niski

 

 

 

 

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®