Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Inhalt des Warenkorbs:

Insgesamt: 0 PLN

Hersteller: zobacz wszystkie produkty producenta Royal Queen Seeds

Einzelpreis 39,00 PLN

Vor dem Hinzufügen zum Warenkorb auswählen:

Maßeinheit: szt

In den Warenkorb

» Artikel vergleichen

Fast Eddy, czyli połączenie genów Cheese x Juanita la Lagrimosa x Ruderalis, to szybko rosnąca, pełna smaku i bogata w CBD odmiana automatyczna, w którą włożono wiele miłości i troski.

Po wysianiu nasion, plonów można spodziewać się po 8-9 tygodnia, rośliny wytwarzają obfite plony, efekt ich działania, jest czysty i wyciszający , a co najważniejsze pozwala normalnie funkcjonować.

Juanita la Lagrimosa to egzotyczna odmiana konopi dobrze znana ze swojego łagodzącego efektu działania i istotnej zawartości CBD.

Poprzez połączenie jej zasłużonych genów z intensywnie pachnącym i smakowitym Cheese'em (z dodatkiem odrobiny ruderalis)
Genetycy RQS stworzyli mieszankę smaków na poziomie koneserskim, której nie można się oprzeć, a także relaksujący high, oferujący zarówno łagodne wyciszenie jak i funkcjonalność.

 

Jako odmiana automatycznie kwitnąca, Fast Eddy pędzi do życia, zarówno w uprawie indoor jak i outdoor.

Podczas uprawy indoor spodziewajcie się wzrostu w granicach 60-100cm, okres wegetacyjny od nasion do zbiorów to około 8-9 tygodni.

Jest to względnie łatwa odmiana w uprawie, może wyprodukować zbiory nawet do 450g/m² jesli będzie uprawiana w optymalnych warunkach.

 

W uprawie na dworze, Fast Eddy osiąga nieco wyższy wzrost roślin, pomiędzy 80-120cm.

Rośliny dobrze korzystają ze słońce, nadal kończąc okres wegetacji po około 8-9 tygodniach i wytwarzając zbiory na poziomie 80-130g/roślina w optymalnych warunkach.

 

Fast Eddy wytwarza bardzo ostry, cytrusowy zapach i smak skunk'a, wprowadzający palacza w komfortowy nastrój i oczyszczający umysł.

Świetnie nadaję się do użytkowania w ciągu dnia – kiedy nie chcesz zapalić czegoś zbyt ciężkiego, a przed Tobą nadal czeka zestaw obowiązków do wykonania.

Ten lekki i funkcjonalny high oferuje również dobre działanie przeciwbólowe , sprawiając, że to dobry wybór dla kogoś, kto szuka pomocy w walce z bólem.

Fast Eddy osiąga 9% zawartości THC w połączeniu z wysoką zawartością CBD.

 

Jeśli szukasz lekkiej, pełnej smaku odmiany, z którą przyjemnie się pracuje, a do tego pragniesz piorunująco szybkiego obrotu spraw, Fast Eddy jest tym czego potrzebujesz.

 

 

 

 

Typ: 50% Sativa, 40% Indica, 10% Ruderalis

Plon: Duży (do 500g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 9 tygodni

Pochodzenie: Cheese x Juanita la Lagrimosa x Ruderalis

THC: Średni ( 9% )

CBD: Wysoki ( 8% )

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®