Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Inhalt des Warenkorbs:

Insgesamt: 0 PLN
Sonderangebot Top-Preis

Hersteller: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Einzelpreis 63,20 PLN

Vorheriger Preis 79,00 PLN -20%

Vor dem Hinzufügen zum Warenkorb auswählen:

Maßeinheit: szt

In den Warenkorb

» Artikel vergleichen

Twilight jest jedną ze sprawdzonych odmian outdoor Dutch Passion, którą hodowcy cenią za połączenie pięknych purpurowych kwiatów, prawdziwego upalającego haju Indica i dobrego wzrostu.

Twilight jest wyjątkowo piękną odmianą purple, w 100% Indica z obfitymi plonami i buds, które mogą osiągnąć 50cm długości, przy dobrej uprawie.

Często widuje się ją outdoor, po 15 maja, a zbiory następują pod koniec września lub na początku października, po 7-8 tygodniach kwitnienia.

Rośliny osiągają wysokość 1-1,5 m i dają dobre plony. Jesienią zmieniają kolor na piękną czerwień, aż chciałaoby się usiąść i podziwiać. Są to bardzo piękne, wyjątkowe rośliny.

Smak jest ziemisty z silnym kwaśnym posmakiem
Afghani. Haj jest radosny, silny i skunky. Jest długotrwały i najczęściej zachęca do aktywności, ale czasem może cię zmusić do wygodnego rozłożenia na kanapie i pełnego relaksu.

Wielu hodowców
Twilight używa jej do celów leczniczych, mówi się, że jest szczególnie skuteczna w walce z artretyzmem i bólem chronicznym.

Rekreacyjni palacze Twilight zalecają jej palenie wieczorem, w przeciwnym razie ukradnie ci cały dzień! 

Twilight jest solidną odmianą outdoor w 100% Indica, która od lat jest popularna wśród użytkowników do celów leczniczych i wśród palaczy rekreacyjnych.

Dobre plony z prawdziwym upaleniem Indica i łagodnym hajem, Twilight jest również odmianą, która pięknie się prezentuje, dzięki purpurowemu kolorowi i długim ciężkim buds.

Jest to pani, którą będziesz chciał stale uprawiać. Bardzo polecana przez wszystkich fanów Indica outdoor.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®