Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Inhalt des Warenkorbs:

Insgesamt: 0 PLN
Sonderangebot Top-Preis

Hersteller: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Einzelpreis 102,40 PLN

Vorheriger Preis 128,00 PLN -20%

Vor dem Hinzufügen zum Warenkorb auswählen:

Maßeinheit: szt

In den Warenkorb

» Artikel vergleichen

Poprzez bardzo staranną selekcję genetykom Dutch Passion udało się stworzyć jedną z ich najważniejszych odmian, którą nazwali The Ultimate, ponieważ zarówno pod względem jakości, jak i wielkości plonów niewiele odmian może się z nią równać.  

Odmiana ta osiąga wzrost w granicach 60-75cm, co czyni ją idealną do uprawy nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Czas kwitnienia w jej przypadku to 8-10 tygodni, z zauważalnym, największym wzrostem kwiatostanów w ostatnich dwóch tygodniach uprawy.

The Ultimate (genotyp: 50% Indica, 50% Sativa) potrafi pobrać sporą ilość substancji odżywczych w cyklu życiowym oraz jest odporna na pleśń i szkodniki, co sprawia, że równie dobrze nadaje się do uprawy w szklarni.

Hodowcy
Dutch Passion nigdy wcześniej nie mieli okazji otrzymać do testów odmiany, która tak pozytywnie zaskoczyłaby ich naprawdę wysokim plonem bardzo dobrej jakości. 

Odmiana ta z pewnością pomoże wam wyjść obronną ręką z wszelkich kryzysów – możecie być pewni, że doskonale poradzi sobie również w uprawie komercyjnej. 

Jesteśmy przekonani, że ustanowi ona nowe standardy jakości i wydajności wśród holenderskich upraw i stanie się nowym, legendarnym produktem Dutch Passion.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®