Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Inhalt des Warenkorbs:

Insgesamt: 0 PLN
Sonderangebot Top-Preis

Hersteller: zobacz wszystkie produkty producenta Dutch Passion

Einzelpreis 111,20 PLN

Vorheriger Preis 139,00 PLN -20%

Vor dem Hinzufügen zum Warenkorb auswählen:

Maßeinheit: szt

In den Warenkorb

» Artikel vergleichen

ComPassion jest odmianą z dominującą Sativą, bogatą w CBD. Powstała z krzyżówki odmiany nepalskiej z Sativą bez nazwy. Jest to pierwsza, niezależnie wyhodowana przez Dutch Passion odmiana bogata w CBD.

Przeważnie zawartość zarówno CBD, jak i THC plasuje się na poziomie 7-12%.  Rośliny rosną na średnią wysokość i oferują średnie/obfite zbiory  żywicznych i aromatycznych konopi. Końcówki liści wyglądają jak długie, cienkie palce.

Mimo iż jest to odmiana bogata w CBD, niektórzy użytkownicy notują silne efekty ComPassion. Konopie (lub koncentraty) wyprodukowane z tej odmiany powinny mieć stosunek THC:CBD wynoszący 1:1

Pomimo, że
ComPassion została opracowana przede wszystkim jako odmiana dla użytkowników medycznych, Dutch Passion uzyskali pozytywne opinie również od użytkowników rekreacyjnych, którzy docenili wolne od paranoi, silne upalenie fizyczne, bez mocnego haju THC. Jest to łagodne, pozbawione niepokoju, długotrwałe doświadczenie, które pozwala na normalne funkcjonowanie i jednocześnie odczuwanie ulgi i spokoju.

ComPassion jest godną zaufania odmianą konopi bogatych w CBD, posiadającą dobre opinie klientów i bardzo przez wszystkich polecaną.

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®