Bezpieczne zakupy bez rejestracji
0 0 PLN

Inhalt des Warenkorbs:

Insgesamt: 0 PLN

Hersteller: zobacz wszystkie produkty producenta Dinafem

Einzelpreis 36,00 PLN

Vor dem Hinzufügen zum Warenkorb auswählen:

Maßeinheit: szt

In den Warenkorb

» Artikel vergleichen

Nasiona marihuany Dinamex Autokwitnąca z Dinafem Seeds to odmiana marihuany autokwitnącej feminizowanej, będącej wynikiem połączenia Dinamex Haze 2.0 Autoflowering.

To nasiona cannabis bardzo dobrej jakości, które wykazują doskonałą równowagę na wszystkich poziomach i posiadają nadzwyczajną złożoność smaku jak na nasionko autokwitnące.

 

Nasiono marihuany Dinamex Auto to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują kompletnej i zrównoważonej odmiany cannabis.

To piękna roślina marihuany o umiarkowanym wzroście, jest silna, ma niewiele oddalone od siebie rozłogi, łatwa w hodowli i ma krótki okres kwitnienia.

Daje liczne plony o wydłużonych i gęstych topach pokrytych żywicą.

 

To nasiono cannabis, dzięki któremu dowolny plantator może uzyskać obfite zbiory marihuany w sposób szybki i prosty, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Aby roślina rozwinęła cały swój potencjał zaleca się dodanie nawozu, jak również regularne podlewanie ale w niewielkich ilościach.

Dinamex Auto to nasiono cannabis, które ma wyszukany aromat i smak, z nutami oleju napędowegoropy naftowej oraz cytrusów.

Jej działanie jest silne, długotrwałe, fizyczne i umysłowe. To doskonała odmiana marihuany do odprężenia się w gronie przyjaciół.

 

 

 

 

Typ: Głównie Indica

Plon: Średni (do 400g / m2)

Wysokość: Średnie (do 130cm)

Cykl życia: 10-11 tygodni

Pochodzenie: Dinamex x Haze 2.0 Auto
THC: Wysoki

CBD: Niski

 

 

© Comarch SA 2015. All rights reserved Powered by Comarch e-Sklep ®